Угода користувача

Основні поняття
Замовлення - пропозиція Покупця продати йому обраний на Сайті Продавця Товар.

Доставка - послуга Продавця по передачі Покупцеві замовлених на Сайті Товарів.

Покупець - будь-яка особа, яка має намір розмістити або яка розмістила Замовлення на Товари через інтернет-сторінку за адресою pizzalove.com.ua, pizzelov.com.ua, на адресу електронної пошти, в месенджери або за допомогою телефонного зв'язку.
Продавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «Піццелов», що є Продавцем Товарів, що здійснює продаж і доставку Товарів Покупцеві відповідно до цієї Угоди.

Сайт - інтернет-сторінка Продавця за адресою pizzalove.com.ua, pizzelov.com.ua

Угода - цю угоду між Продавцем і Покупцем, що має силу договору приєднання. Актуальна версія угоди розміщена на Сайті за посиланням: https://pizzalove.com.ua/offer/

Товар - продукти харчування, супутні товари і послуги, продаж яких здійснюється за зразками, представленими в інтернет-магазині за адресою pizzalove.com.ua, pizzelov.com.ua

1. Загальні положення та предмет угоди
1.1. Продавець пропонує Покупцю придбати Товари по каталогу через Сайт, по каналах телефонного зв'язку, через електронну пошту і месенджери, шляхом укладення договорів роздрібної купівлі-продаж дистанційним способом на умовах цієї угоди.

1.2. Покупець набуває Товар для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

1.3. Угода визнається прийнятим (акцепт) Покупцем з моменту оформлення Покупцем Замовлення на Сайті, а також в момент прийняття від Покупця Замовлення по телефону + 380ХХ ХХХХХХХ, в електронній пошті або месенджерах.

1.4. Угода набуває чинності з моменту його акцепту Покупцем або з моменту оформлення Покупцем першого Замовлення на Сайті, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

1.5. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

1.6. Умови Угоди можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Покупця. Дія нової редакції Угоди вступає в силу через 3 дні після публікації за посиланням: https://pizzalove.com.ua/offer/

1.7. Право власності на Замовлений Покупцем Товар переходить до нього в момент отримання Товару, але не раніше, ніж Товар буде повністю оплачений Покупцем.

1.8. Місцем укладення договору за цією угодою є місце знаходження Продавця.

2. Умови розміщення та скасування Замовлення Товару
2.1. Покупець має право придбати Товар, Замовивши його через Сайт, по телефону + 380ХХ ХХХХХХХ, електронну пошту або месенджери.

2.2. Продавець на Сайті надає Покупцеві інформацію про споживчі властивості Товару.

2.3. Для уточнення повної інформації про товар Покупець перед Замовленням повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів по телефону + 380ХХ ХХХХХХХ.

2.4. Роблячи Замовлення на товари в інтернет-магазині, Покупець підтверджує, що ознайомився з їх складом.

2.5. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті.

2.6. Супроводжуючі Товар фотографії є зразковими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару.

2.7. У разі відсутності Замовити Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації або дзвінком оператора Служби підтримки клієнтів.

2.8. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

2.9. Продавець інформує Покупця про статус розміщеного Замовлення по телефону, електронній пошті, SMS або в месенджері.

2.10. Продавець рекомендує Покупцеві вчасно відповідати на дзвінки за номером телефону, вказаним в замовленні, переконатися у відсутності пошкоджень товару і його упаковки при його отриманні, негайно перенести товар в приміщення, що забезпечує належне зберігання - температуру, вологість і вміст вологи, наприклад, холодильник або морозильну камеру.

2.11. Покупець має право внести зміни в свій Замовлення відповідно до умов цієї угоди.

2.12. Покупець має право змінити дату доставки, час і адресу доставки, склад замовлення, орієнтуючись на доступні позиції Товару, телефон для зв'язку, провести скасування або заморозку замовлення не пізніше 16.00 за місцевим часом за 2 дня до доставки, може поміняти меню, дату і час доставки, зв'язавшись зі службою підтримки по телефону + 380ХХ ХХХХХХХ, однак в цей період ми не гарантуємо наявність всіх Товарів в меню і можливість заміни.

2.13. Зміни в Замовлення можна внести по телефону або електронній пошті, зазначених на сайті, а також по SMS на номер, вказаний в розсилці про статус Замовлення.

2.14. Зміни в Замовлення вважаються досконалим після отримання Покупцем від Продавця підтвердження про внесення відповідної зміни по каналу зв'язку, який використовувався Покупцем для запиту на зміни.

3. Умови і порядок доставки
3.1. Термін, вартість, порядок і інші умови доставки товару узгоджуються Продавцем і Покупцем на сайті, в мобільному додатку, по телефону або електронній пошті. Покупець зобов'язується прийняти Товар за часом і адресою, зазначеною в замовленні.

3.2. Умови і порядок доставки розміщені за посиланням: https://pizzalove.com.ua/delivery

3.3. Продавець передає замовлений Товар Покупцеві через службу доставки, якщо вони не погодили інше по телефону, в веб-інтерфейсі або по електронній пошті. Продавець має право залучати до Доставці третіх осіб.

3.4. Якщо товар має бути вручений третій особі, Покупець гарантує наявність у такої особи повноважень, зафіксованих в довіреності.

3.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення.

3.6. Покупець згоден приймати на зазначені ним при розміщенні Замовлення телефонні номери дзвінки операторів і кур'єрів Служби доставки, а також SMS-повідомлення і листи по електронній пошті, з приводу виконання Замовлення.

3.7. Покупець в момент Замовлення зобов'язаний надати Продавцю точну інформацію про адресу доставки, а також забезпечити вільний і безперешкодний доступ співробітника Служби доставки або уповноваженої нею особи за вказаною Покупцем адресою.

4. Повідомлення
4.1. Покупець дає згоду на отримання від Продавця інформаційних повідомлень на електронну пошту і мобільний телефон Покупця.

4.2. Покупець має право відмовитися від отримання інформації шляхом інформування Продавця про відмову по телефону + 380ХХ ХХХХХХХ, або на електронну адресу Продавця: pizzalovecomua@gmail.com.

4.3. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовленні та етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.

4.4. Продавець має право записувати телефонні розмови з Покупцем або його представником, про що попереджає його безпосередньо перед початком запису під час телефонної розмови. Запис розмови може бути використана для перевірки якості обслуговування.

4.5. Покупець має право відмовитися від запису телефонної розмови, перервавши його.

4.6. Продавець не гарантує відсутність технічних збоїв в роботі Сайту, несправностей чи інших проблем телефонних, оптичних і кабельних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення.

4.7. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання зобов'язань за цією Угодою, якщо таке невиконання є наслідком масових заворушень, заборонних дій влади, стихійних лих, пожеж, катастроф, аварій, збоїв в телекомунікаційних і електричних мережах, дій шкідливих програм, а також недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на отримання несанкціонованого доступу або виведення з ладу програмного або апаратного комплексу.

Інформація про продавця